AquaStop Cream - kartuš 310 ml. injektážní krém pro sanaci zdiva bal. tuba s PET aplikátorem

TOP 37 v kategorii Hydroizolace

Garantovaný nákup z Krémová injektáž zdiva svépomocí

Skladem • 1 varianta180 Kč96 % • 1 021 recenzíDalší informace

• Dobrá aplikace

• snadná aplikace
    • perfektně funguje i na hodně mokré zdi
    • trubička pro aplikování v balení
    • super cena

Aqua stop krém je pro nás zachránce i ochránce našeho domu před vlhkostí. Již jsme před čtyřma lety použili balení 30 litrů a dům máme stále krásně suchý bez známek mokrých zdí. Cena byla o dost nižší oproti konkurečním výrobkům, ale šli jsme do toho. Momentálně nic lepšího na mokré zdi neznám. Doporučuji!!!

• Neznám žádnou nevýhodu

AquaStop Cream® - kartuš 310 ml. je injektážní krém (pasta) na silanové bázi s maximálně možnou 80% koncentrací aktivní látky silan/siloxanu v obsahu a je určený pro injektáž zdiva pro zamezení vzlínající vlhkosti.

• Dobrá aplikace

• snadná aplikace
    • perfektně funguje i na hodně mokré zdi
    • trubička pro aplikování v balení
    • super cena

• Neznám žádnou nevýhodu

• v pohodě

OK

• Velmi snadná aplikace klasickou kartušovou pistolí. Objednal jsem několik kusů Aquastop Creamu a vše super.

Doporučuji obchod i výrobky.

• Rychlá aplikace, aplikační trubička součást balení, rychlé dodání

Perfektně se sním pracuje, stačí obyčejná kartušová pistole a narozdíl od jiných konkurenčních výrobků není zapotřebí žádný aplikátor, protože v ceně již máte aplikační trubičku a pásku. Opět doporučuji!